بانك اقتصاد نوین

بانك اقتصادنوین شعبه - سجاد مشهد
مشهد- بلوارسجاد،نبش18
بانك اقتصادنوین شعبه - احمدآباد مشهد
مشهد- بلوارملاصدرا
بانك اقتصادنوین شعبه - امام خمینی مشهد
مشهد- امام خمینی54
بانك اقتصادنوین شعبه - بلوارمدرس مشهد
مشهد- بلوارمدرس،بین6و8
بانك اقتصادنوین شعبه - بلوارپیروزی مشهد
مشهد- بلوارپیروزی،حدفاصل39و41
بانك اقتصادنوین شعبه - امام رضا مشهد
مشهد- خ امام رضا،بین25و27
بانك اقتصادنوین شعبه - چهارراه ابوطالب مشهد
مشهد- بلوارقر‌نی،نرسیده به چهارراه ابوطالب
بانك اقتصادنوین شعبه - بلوارمعلم مشهد
مشهد- چهارراه امامت
بانك اقتصادنوین شعبه - چهارراه دانشجومشهد
مشهد- بلوارمعلم،بین36و34
بانك اقتصادنوین شعبه - خیابان اسدآبادی سبزوار
سبزوار- خ اسدآبادی
بانك اقتصادنوین شعبه - خیابان فردوسی نیشابور
نیشابور- خ فردوسی شمالی،نبش6
بانك اقتصادنوین شعبه - خیابان مطهری قوچان
مشهد- خ مطهریبانك اقتصاد نوین

بانك اقتصاد نوین، شركت خدمات مالی و بانكداری ایرانی است كه در سال ۱۳۸۰ با سرمایه ۲۵۰ میلیارد ریال (۲۵ میلیارد تومان) به‌عنوان نخستین بانك خصوصی ایران شناخته می‌شود.بانك اقتصاد نوین در سال مالی ۱۳۹۱ با درآمدی بالغ بر ۳۵ هزار میلیارد ریال، به عنوان دهمین بانك بزرگ ایران برپایه‌ی میزان درآمد، شناخته شد.این بانك همچنین در فهرست ۱۰۰ شركت برتر ایرانی، رتبهٔ ۳۷ را به خود اختصاص داد.بانك اقتصاد نوین، نخستین ارائه‌دهنده‌ی خدمات بانكداری اختصاصی در ایران بود.

اینترنت بانك اقتصاد نوین-سایت بانك اقتصاد نوین-همراه بانك اقتصاد نوین-همراه بانك اقتصاد نوین نسخه جدید-اینترنت بانك اقتصاد نوین موبایل-مدیران بانك اقتصاد نوین

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد موارد بالا به این لینك وارد شوید


 اینترنت بانك اقتصاد نوین

در چند سال اخیر، بانكداری اینترنتی در كشور در حال گسترش است. بانك های مختلف در پی اضافه شدن به سیستم اینترنتی بانكداری هستند. بانك اقتصاد نوین نیز یكی از بانك هایی است كه امروزه به این سیستم اضافه شده و اقدام به افتتاح اینترنت بانك اقتصاد نوین كرده است. این سامانه برای ارائه خدمات آنلاین به مشتریان این بانك به وجود آمده است. كاربران می‌ توانند با استفاده از اینترنت بانك اقتصاد نوین به راحتی و از منزل، بسیاری از امور بانكی خود را انجام دهند.

دانلود اینترنت بانك اقتصاد نوین-فعال سازی اینترنت بانك اقتصاد نوین-همراه بانك اقتصاد نوین-تلفن بانك اقتصاد نوین-پشتیبانی بانك اقتصاد نوین-شعب بانك اقتصاد نوین-فعال سازی غیرحضوری اینترنت بانك اقتصاد نوین-سایت بانك اقتصاد نوین

جهت كسب اطلاعات بیشتر درباره موارد فوق می توانید به این لینك مراجعه نمایید.


 سایت بانك اقتصاد نوین

در دهه اخیر با افزایش كاربرد اینترنت، بسیاری از مشاغل به فكر ایجاد یك فضای اینترنتی برای ارائه خدمات به مشتریان شان افتاده ‌اند. بانكداری نیز یكی از همین مشاغلی است كه امروزه بسیاری از خدماتش را به ‌صورت آنلاین به مشتریانش ارائه می‌ كند. بانك اقتصاد نوین یكی از بانك ‌های فعال در زمینه بانكداری اینترنتی است.این بانك چندین سال است كه وب ‌سایتی اینترنتی ایجاد كرده است كه از طریق این سامانه، مشتریان می ‌توانند بسیاری از كار های بانكی خود را به ‌راحتی و از منزل انجام دهند. مشتریانی كه دارای یك حساب بانكی در شعب بانك اقتصاد نوین هستند، می ‌توانند از خدمات سامانه آنلاین این بانك نیز استفاده كنند.


 همراه بانك اقتصاد نوین

اپلیكیشن همراه نوین (موبایل بانك اقتصادنوین) با هدف دسترسی مشتریان ارجمند به خدمات مالی و بانكی بر بستر تلفن همراه طراحی و تولید شده است. این اپلیكیشن بر روی تمامی دستگاه‌های تلفن همراه و تبلت با سیستم‌های عامل اندروید و (IOS) قابل نصب است.با استفاده از اپلیكشین همراه نوین، كامل ترین خدمات مالی و بانكی همواره در دسترس شما خواهد بود.

اینترنت بانك اقتصاد نوین-همراه بانك اقتصاد نوین ایفون-سایت بانك اقتصاد نوین-دریافت رمز موبایل بانك اقتصاد نوین-اینترنت بانك اقتصاد نوین موبایل-همراه بانك اقتصاد نوین اندروید-همراه نوین-رفع مسدودی همراه بانك اقتصاد نوین

جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره موضوعات بالا می توانید به این لینك مراجعه نمایید.


 دریافت شماره شبا بانك اقتصاد نوین

شبا یا شماره حساب بانكی ایران (IBAN)، به منظور تسهیل و استانداردسازی مبادلات بین بانكی و بین‌المللی بانك‌های كشور، توسط بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران، تعریف و تبیین شده است و بزودی در تمام سامانه‌های پرداخت بین بانكی منحصرا ‌از این نوع حساب استفاده می‌شود.هر شماره حساب بانكی، قابل تبدیل به یك شماره حساب شبا خواهد بود. به منظور اطلاع از شماره حساب شبا مرتبط با هر یك از سپرده‌های خود نزد بانك اقتصاد نوین، در محل مشخص شده، شماره سپرده را وارد كرده و سپس كلید محاسبه را بزنید.


 استعلام بانك اقتصاد نوین

در ادامه ارایه خدمات مدرن توسط بانك اقتصادنوین و تسهیل دسترسی مشتریان به خدمات این بانك، امكان دریافت استعلام ضمانت‌نامه‌های بانك اقتصادنوین از طریق سایت اینترنتی این بانك فراهم شد.به گزارش روابط عمومی بانك اقتصادنوین، مشتریان این بانك برای بهره‌مندی از این خدمت جدید می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی این بانك ، در بخش خدمات بانك، با انتخاب لینك خدمات بانكی به بخش استعلام ضمانت‌نامه‌های بانك اقتصادنوین مراجعه كنند.


تبدیل شماره حساب به شبا بانك اقتصاد نوین

"شبا" یا شماره حساب بانكی ایران (IBAN)، به منظور تسهیل و استانداردسازی مبادلات بین بانكی و بین‌المللی بانك‌های كشور، توسط بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران، تعریف و تبیین شده است و بزودی در تمام سامانه‌های پرداخت بین بانكی منحصرا ‌از این نوع حساب استفاده می‌شود.هر شماره حساب بانكی، قابل تبدیل به یك شماره حساب "شبا" خواهد بود. به منظور اطلاع از شماره حساب شبا مرتبط با هر یك از سپرده‌های خود نزد بانك اقتصاد نوین، وارد این لینك شوید و در محل مشخص شده، شماره سپرده را وارد كرده و سپس كلید محاسبه را بزنید.

نمونه شماره حساب اقتصاد نوین-تبدیل شماره كارت به شماره شبا رایگان-شماره حساب بانك اقتصاد نوین چند رقمی است؟-كد شعبه بانك اقتصاد نوین از روی شماره حساب

 جهت كسب اطلاعات بیشتر درباره موضوعات فوق در سایت بانك وارد شوید و یا با شعب بانك اقتصاد نوین كه در بالای صفحه وجود دارد تماس حاصل فرمایید


شعب بانك اقتصاد نوین مشهد

جهت اطلاع از آدرس و تلفن شعب بانك اقتصاد نوین می توانید با مراجعه به صفحه مربوط به این بانك در سامانه 118 نوین مشخصات شعب را مشاهده نمایید.

شعب بانك اقتصاد نوین در خراسان رضوی-بانك اقتصاد نوین مشهد پیروزی-خودپرداز بانك اقتصاد نوین مشهد-سرپرستی بانك اقتصاد نوین مشهد-بانك اقتصاد نوین شعبه هاشمیه مشهد-بانك اقتصاد نوین شعبه تقی آباد مشهد-بانك اقتصاد نوین بلوار معلم مشهدمجله فن آوری

 
این پنگوئن روزی چند هزار بار چرت می‌زند
1402/09/15
بهترین روش برای شناسایی و مسدود كردن ردیابی برنامه در اندروید
1402/09/15
حفره‌‌ای عظیم روی خورشید دقیقا رو به زمین گشوده شده است
1402/09/15
راهنمای تغذیه در مواقع آلودگی هوا
1402/09/15
هوش مصنوعی جدید متا با دستور متنی عكس می‌سازد
1402/09/15
ركورد سرعت فیبر‌نوری شكسته شد: ۲۲٫۹ پتابیت‌برثانیه
1402/09/15
این تبلت مقاوم در ۳ ساعت شارژ می‌شود و ۷۵ روز شارژدهی می‌كند
1402/09/15
اپل با فریم‌ورك MLX، بی‌سروصدا به جنگ هوش مصنوعی ملحق شد
1402/09/15
اپل سال ۱۴۰۳ را با مدل‌های جدید آیپد و مك بوك ایر آغاز می‌كند
1402/09/15
آمریكا همچنان در پی فسخ قرارداد مایكروسافت و اكتیویژن است
1402/09/15
آی‌مك اپل را فراموش كنید؛ این كامپیوتر همه‌كاره هوش از سر شما می‌برد! [تماشا كنید]
1402/09/15
دوربین زیر نمایشگر در راه آیفون؛ اپل گوشی تمام‌صفحه می‌سازد
1402/09/15
توییچ به پایان راه رسید؛ البته فقط در كره‌جنوبی
1402/09/15
جی تی ای ۶ استاندارد جدیدی برای بازی‌های جهان‌باز تعیین می‌كند
1402/09/15
پیروزی بزرگ برای اپل؛ آی‌مسیج از قوانین اروپا در امان می‌ماند
1402/09/15
گوگل بارد به‌لطف «جمنای» از ChatGPT سبقت می‌گیرد
1402/09/15
بعدیانتها


با توجه به نیاز همیشگی شهروندان به اطلاعات و تلفن های تجاری و دولتی اقدام به تولید و راه اندازی سامانه 118 نوین بعنوان بزرگترین پایگاه اطلاعات مشاغل در کشور نمودیم .هدف ما در دسترس قرار دادن اطلاعات و مشخصات مریوط به مشاغل خصوصی و دولتی به عموم شهروندان و کاربران می باشد.


مشهد میدان راهنمایی روبروی دستغیب 3 پلاک 18
تلفن : 38472159 - 051 (10 خط)
ایمیل : info@118ovin.com